D.U.K

Kaip išsirinkti tvorą? Kokie tvoros kriterijai?     

Nuo valdos savininko priklauso, kokio tipo tvorą nori statytis. Tvoros klasifikuojamos į vertikalias, horizontalias, ažūrines, bei kombinuotas tvoras. Gali būti vertikalios vienpusės tvoros ir vertikalios dvipusės (aklinos) tvoros, horizontalios vienpusės ir horizontalios dvipusės tvoros. Tvorą rekomenduojame rinktis atsižvelgiant į gyvenamo namo eksterjero detales, sklypo dydį, reljefą, namo architektūrą, bei jo detales. Jeigu sklypas nėra ilgas ir platus, siūlome rinktis horizontalią tvorą, kuri vizualiai prailgina sklypą.

Nuo ko priklauso medinės tvoros kokybė?       

Medinės tvoros kokybė priklauso nuo medienos rūšies ir medienos paruošimo būdų. Mūsų gaminamos medinės tvoros yra ruošiamos iš spygliuočio medžio. Tai geriausia ir patvariausia mediena. Tai eglė, pušis, maumedis. Medienos džiovinimas ir impregnavimas taip pat yra labai svarbūs prieš statant tvorą, kadangi džiovinta ir impregnuota mediena apsaugo tvorą nuo grybelinių ligų, bei pelėsio, o dažai apsaugo nuo drėgmės ir atmosferos poveikio.

Kokias tvorų lentas geriausiai pasirinkti medinei tvorai?  

Tvorų lentos būna dviejų rūšių: obliuotos ir neobliuotos (šiauštu paviršiumi). Obliuotos medienos estetinis vaizdas gražesnis, tačiau tarnavimo laikas yra trumpesnis. Rekomenduojame rinktis neobliuotas (rupios) medienos tvorų lentas, kadangi dažai įsigeria geriau ir giliau, o tai leidžia apsaugoti medieną nuo drėgmės patekimo į vidų.

Koks rekomenduotinas tarpelis turėtų būti tarp medinės tvoros lentų? Nuo ko tai priklauso?    

Tai priklauso nuo norimo privatumo, atvirumo; nuo gyvenamo namo padėties; nuo tvoros padėties su tvora; nuo augmenijos, geografinės padėties ir kt. Koks tarpelis turėtų būti priklauso nuo tvoros savininko poreikių. Kuo didesnis tarpelis tarp lentučių tuo valda yra matomesnė. Vieni nori aklinesnių, uždaresnių ir aukštesnių tvorų, kiti renkasi skaidresnes tvoras su didesniais – per lentutės plotį, ar mažesniais 2 – 3 cm. tarpeliais tvoras.

Kas įtakoja medinės tvoros kainą?     

Sunaudojamų medžiagų kiekis, bei statymo darbai.                                                                       Mūsų įmonė gamina ir stato medines tvoras. Kadangi turime ilgametę patirtį medienos srityje, statymo darbus atliekame ir vykdome profesionaliai, suteikdami visą reikalingą informaciją, taip patenkindami klientų lūkesčius.