Tvoros

Medinės tvoros

Kiekvieno žmogaus akį traukia natūralios medinės tvoros. Medinė tvora atspindi mūsų krašto paprastumą, tradicijas ir svetingumą.

Tvora turi būti pasirenkama atsižvelgiant į sklypo savybes:  ilgį, plotį, bei reljefą. Taip pat tvoros ilgaamžiškumą užtikrina teisingai pasirinktos technologijos ir montavimo standartų taikymas, ką geriausiai gali užtikrinti profesionalūs, turintys patirtį tvorų gamintojai.

Vienas svarbiausių medinės tvoros ilgaamžiškumo technologinių aspektų yra medienos džiovinimas, kuris apsaugo nuo puvimo ir grybelinių ligų. Mūsų įmonėje yra įrengta moderni Itališka pilnai automatizuota konvekcinė džiovykla, kurios pagalba tvorų gamybai pateikiame tik griežtus standartus atitinkančią džiovintą medieną.

Dažai medieną apsaugo nuo atmosferos poveikio nuo 5 iki 15 metų. Mūsų įmonė naudoja tik kokybiškus, vandens dispersinius dažus, kuriems nereikalingas tirpiklis – skiesti galima tiesiog vandeniu. Dažams galima suteikti norimą atspalvį. Mūsų naudojamų vandens dispersinių dažų struktūra tokia, kad leidžia dažytiems paviršiams kvėpuoti, tai prailgina medienos amžių, taip pat neleidžia dažams atkibti nuo dažomo paviršiaus. Dažuose yra priemaišų, kurios apsaugo nuo saulės skleidžiamų ultravioletinių bangų, todėl dažai neblunka apie 7 – 9 metus. Taip pat, mūsų naudojami dažai yra atsparūs tempimui ir gniuždymui, kadangi dėl oro kaitos mediena šiek tiek keičia savo matmenis, statybininkų naudojamu terminu “vaikšto”. Dėl tokių fizikinių medienos savybių prastos kokybės emaliniai ar alkidiniai dažai gana greitai atsilupa. Taigi prieš pasirinkdami dažus pasikonsultuokite su specialistais.

Medinės tvoros kaštai yra prieinami kiekvienam turinčiam savo valdą. Medinės tvoros vieno kvadrato kaina priklauso nuo tvoros tipo, dizaino, kūrybiškumo, naujoviškumo ir tvėrimo būdo.

Prieš apsispręsdami, kokią tvorą pasirinkti savo valdai, turėtumėte įvertinti tvoros ir jos priežiūros kaštus, paskirtį, dizainą, medžiagų natūralumą ir ekologiškumą.